Hoeve De Waterkant
Keuvelen over koetjes en kalfjes
Ligging
De hoeve is gelegen in de driehoek Diest, Hasselt en Sint-Truiden. Je geniet er van rust op het terras met barbecue en het uitzicht over de weilanden, de boomgaarden en het natuurgebied van het Schulenbroek met een groot meer.
Logies
Je verblijft in een studio met toegankelijkheidslabel A voor vier of vijf personen, of samen te voegen tot één vakantiewoning van negen personen.
Troeven
Op deze actieve boerderij kunnen de kinderen de boer helpen met de verzorging van koetjes en kalfjes. Er is een speelweide en een grote veranda met spelletjes. Je kan wandelen in het natuurgebied of fietsen op de Haspengouwse fietsknooppunten in deze vrij vlakke streek.
Waar je verblijft

Hoeve De Waterkant
Vroentestraat 1
3540
Herk-De-Stad
(Donk)
Hoe neem ik contact op?
Wat heeft dit logies te bieden?
Faciliteiten
- Free Wifi
- Honden / huisdieren toegelaten
- Parking
- Toegankelijkheidslabel A
Ons logies liggen te midden van de weilanden en langs het natuurgebied Het Schulensbroek met het schulensmeer. Het is de ideale plek om heerlijk te genieten van rust & natuur.
Wandelen in het uitgestrekte natuurgebied van het Schulensbroek of tussen de fruitbomen van Herk-de-Stad. Fietsen kan op het knooppuntennetwerk of langs de vele fietsroutes. Fiets- en wandelkaarten zijn ter beschikking.
Wandelen in het uitgestrekte natuurgebied van het Schulensbroek of tussen de fruitbomen van Herk-de-Stad. Fietsen kan op het knooppuntennetwerk of langs de vele fietsroutes. Fiets- en wandelkaarten zijn ter beschikking.
De boerderij beschikt over een ruime veranda met boerderijspeelgoed. Ook is er een speelweide met schommels, trampoline en zandbak. De hoeve is gelegen aan een doodlopende straat.
Capaciteit van het logies
-
1 accommodatie voor 4 personen
- 1 kamer voor 4 personen
-
1 badkamer
-
1 accommodatie voor 5 personen
- 1 kamer voor 5 personen
-
1 badkamer
Totaal aantal personen in de accommodatie(s): 9
Praktische informatie
Check-in: 16:00 - 22:00
Check-out: 08:00 - 10:00
Vraag de voorwaarden na bij de logiesuitbater.
Vraag de annulatievoorwaarden na bij de logiesuitbater.
Meer gedetailleerde prijzen vind je op onze website.