Gastvrijheid, Rust, Ruimte, Comfort, Tuin, Natuur
Ligging
Hof ter Beerst ligt aan de rand van het dorp met een prachtig uitzicht op Diksmuide.
Ga wandelen of fietsen in onze mooie streek rond de Ijzer. We helpen jullie graag op weg om de leukste routes te vinden.
Of geniet gewoon op het terras of in de lounge van de rust.
De kinderen kunnen spelen in de zandbak, in de wilgenhut, op de schommel, voetballen in de tuin, petanquen ...
Binnen hebben we een ontspanningsruimte met een biljart, pingpongtafel, schaakspel, reuze 4 op een rij spel, voetbaltafel en zoveel meer!
Logies
Er is een volledig apart slaapgebouw met 11 slaapkamers, waarvan 2 groepskamers. Alle kamers beschikken over eigen sanitair.
De grote schuur is ingericht als leefruimte voor een grote groep met ruime inkom, industriële keuken met alle comfort, grote leefruimte, een zithoek beneden, een zithoek boven met zicht op de benedenverdieping en een ontspanningsruimte met biljart, pingpong en voetbaltafel of vergaderruimte.
DE GROTE SCHUUR
- Een grote inkom met 2 ruime toiletten (rolstoeltoegankelijk).
- Een industriële keuken met gasfornuis en oven 90cm, microgolf, industriële koffiemachine met filters (koffie zelf voorzien), industriële vaatwasser, frietketel (olie zelf te voorzien 7 liter), 3 gourmettoestellen, super grote frigo, klein diepvries bakmodel, mixer, broodrooster, waterkoker, vuilzakken, detergenten.
- Zelf zorgen voor keukenlinnen.
- Living met tafels en stoelen, een ruime zithoek beneden met tv en boven is een mezzanine met een zithoek en een ontspanningsruimte met ping pong, biljart, reuze 4 op een rij, voetbaltafel, strips, kaartspellen.
- In de tuin is een ruim terras met grote tuintafels, BBQ en een petanquebaan, een speelhut, een zandbak, schommel voor de kleinsten en een pergola met lounge.
HET WITTE GEBOUW MET DE KAMERS
Deel 1 - op de gelijkvloers
- Een kamer beneden voor 4 personen met 4 boxspringbedden 90cm en eigen sanitair.
- Twee kamers voor 3 personen met 2 boxspringbedden 90 cm, een zetelbed en eigen sanitair.
- Een kamer voor 2 personen met 2 boxspringbedden 90cm en eigen sanitair.
Deel 1 - boven
- Een kamer voor 2 personen met 2 boxspringbedden en eigen sanitair.
- Een groepskamer voor 6 personen met 6 boxspringbedden 90cm, 2 douches in de kamer, 3 wastafels in de hal en een apart toilet.
Deel 2 - op de gelijkvloers
- Een kamer voor 3 personen met 2 boxspringbedden 90 cm, een zetelbed en eigen sanitair.
- Twee kamers voor 2 personen met 2 boxspringbedden 90 cm en eigen sanitair.
Deel 2 - boven
- Een kamer voor 2 personen met 2 boxspringbedden 90cm en eigen sanitair.
- Een kamer voor 6 personen met 6 boxspringbedden 90cm, 2 douches, 3 wastafels in de hal en een apart toilet.
- Check de prijzen en neem gerust contact op voor reservatie van deze prachtige vakantiewoning in Beerst.
Troeven
- Elke kamer heeft een eigen toilet en douche.
- Ruime leefruimte, industriële keuken en een apart slaapgebouw.
- Geniet van de rustige omgeving.
Waar je verblijft
Hof ter Beerst
Alfons van Heestraat 75
8600
Diksmuide
Hoe neem ik contact op?
Wat heeft dit logies te bieden?
Faciliteiten
- Free Wifi
- Parking
Ideale locatie voor een grote familie of een vriendengroep
Talrijke fietsroutes brengen je door het prachtige landschap dat de Westhoek heeft te bieden.
Capaciteit van het logies
-
1 accommodatie voor 32 personen
- 8 kamers voor 2 personen
- 1 kamer voor 4 personen
- 2 kamers voor 6 personen
-
11 badkamers
Totaal aantal personen in de accommodatie(s): 32
Reviews
5/5 - 10 beoordelingen
Praktische informatie
Vraag de voorwaarden na bij de logiesuitbater.
Vraag de annulatievoorwaarden na bij de logiesuitbater.
Info betreffende beschikbaarheid & prijzen kunt u bekomen via [email protected] - extra informatie op onze website www.ijsbol.be