Hof De Abeeleboom

Welkom bij Patrick & Claudine
Vakantiewoning
Aangemeld

Richtprijs € 1.800

Prijs per woning (32p.), weekend

24 beoordelingen Boek je verblijf

Actie op de boerderij, paradijs voor kids. Rust voor senior.

Ligging

Moderne landelijk hoeve in volledige werking. Rustig gelegen tussen velden en weiden, op 300m van de openbare weg. 80ha wandelbos achter de boerderij. Ideale wandel- en fietsstreek. Vlakbij het overdekt zwembad in Poperinge (5km), Ieper (7km), Heuvelland (15km), Bellewaerde (12km), kust en Plopsaland (25km). Ook autotripjes in Frankrijk zijn mogelijk (grens 12km): Calais, Cap Gris-Nez en Cap Blanc-Nez.

Logies

Vakantiewoning tot 32 personen met 10 kamers: allen voorzien van wifi en eigen wastafel, douche en wc. 2 wc's en 1 van de kamers bevind zich op het gelijkvloers met rolstoeltoegankelijke badkamer. Zithoek met streekinfo. Gezellige gezinssfeer. Overdekt terras. Ideaal voor familiereünies en vriendenkringen. Rustig voor senioren. Zwembad in de zomer. 

Troeven

Uit het gastenboek van ons hoevehotel: "Afgelopen weekend heb ik samen met mijn familie gelogeerd op de prachtige boerderij van Patrick en Claudine. En ik moet eerlijk toegeven, het was gewoonweg super! De boerderij is enorm kindvriendelijk, de kindjes konden zich amuseren met go-carts, fietsen, trampolines, biljart, glijbaan en de dieren. Maar ook de volwassenen hebben zich geamuseerd: van tractorritjes tot aperitieven in de pergola, het was gezellig! De kamers waren meer dan in orde, net zoals het hele huis. We hebben allemaal genoten van dit weekend, de sfeer zat er zeker dik in en dat komt mede door Patrick, Claudine, Robin en Cindy, zij waren heel sympathiek en open. Deze boerderij is een echte aanrader! Er is veel ruimte en ook in de omgeving is er van alles te beleven! Wij komen nog eens terug, want zo'n weekend heb ik nog nooit meegemaakt!"

Waar je verblijft

Contact

Hof De Abeeleboom

Steentjemolenstraat 33
8906 Ieper (Elverdinge)

Wat heeft dit logies te bieden?

Faciliteiten

  • Buitenzwembad
  • Free Wifi
  • Honden / huisdieren toegelaten
  • Parking
Op de boerderij

Op de boerderij

Modern melkveebedrijf waar liefhebbers alles kunnen meebeleven en meemaken: koeien en kalfjes eten geven en verzorgen, eieren bij de kippen halen, mee op de tractor en zoveel meer.
De robot melkt de koeien, maar handmelken kan nog.

Moeder en vader met kind tussenin met zicht op het veld

Gezinsvakantie

Heel kindvriendelijke boerderij. De kinderen genieten de volledige vrijheid op de hele boerderij. Onbezorgd ravotten op de hooizolder, tiental go-carts, driewielers, reuze indoortrampoline, speelzaal met biljarts, tafeltennis, tafelvoetbal, enz...

Koppeltje op de fiets stopt langs de kant van de baan

Fietsvakantie

Ons verblijf is gelegen te midden van een open en rustige wandel- en fietsstreek met veel fietsknooppunten.
Fietsverhuur.
Fietsberging en herstelmateriaal beschikbaar, alsook wandel- en fietskaarten aanwezig. 80 ha wandelbos achter de boerderij.

Benen van wandelaar die over een boomstam loopt

Wandelvakantie

Ons verblijf is gelegen te midden van een open en rustige wandel- en fietsstreek met veel fietsknooppunten.
Fietsverhuur.
Fietsberging en herstelmateriaal beschikbaar, alsook wandel- en fietskaarten aanwezig. 80 ha wandelbos achter de boerderij.

Capaciteit van het logies

Aantal accommodaties: 1
Indeling:
  • 1 accommodatie voor 32 personen
    • 3 kamers voor 2 personen
    • 2 kamers voor 3 personen
    • 5 kamers voor 4 personen
    • 10 badkamers

Totaal aantal personen in de accommodatie(s): 32

Reviews

4,8/5 - 24 beoordelingen

Praktische informatie

Check-in: 16:00 - 23:00

Check-out: 10:00 - 12:00

Vraag de voorwaarden na bij de logiesuitbater.

Vraag de annulatievoorwaarden na bij de logiesuitbater.

Vanaf 2026 is de richtprijs 1000 euro voor 32 pers. per nacht

Attracties & musea in de buurt van dit logies

Bekijk

Wat te doen in de buurt van dit logies

Bekijk