Aan het Singelhof - Bellefleur/Mirabelle
Sfeervol genieten in onze fruitstreek & hoofdstad van Haspengouw
Ligging
Onze charmante en ruime vakantiewoningen zijn rustig gelegen op het fietsroutenetwerk tussen de knooppunten 168 en 169. 3 km van kunst-, cultuur- en fruitstad Sint-Truiden. 9 km van het glooiende Borgloon met zijn kunst in de natuur (doorkijkkerkje, zwevende kapel...) 15 km van PlopsAqua Landen-Hannuit. 20 km van Hasselt (Japanse tuin, Plopsa indoor, Modemuseum...), Tongeren (Gallo-Romeins museum, Teseum...) en Tienen.
Logies
Vierkantshoeve met 2 vakantiewoningen die je samen kan huren. "Bellefleur" (110m², 2-7p.) heeft een balkon met zicht op de tuin. "Mirabelle" (147m², 2-9p.) heeft een overdekt terras met zicht op het Singelplein. Tafel voor 16 pers. onder gewelfd plafond. Elke woning heeft een sunshower, om je spieren te relaxen na je fietstocht... Afgesloten privétuin met fietsenstalling en gezellig overdekt terras.
Troeven
Onze charmante en ruime vakantiewoningen Bellefleur en Mirabelle zijn rustig gelegen in Brustem, op het fietsroutenetwerk van fruitig Haspengouw. We verhuren elektrische fietsen, zo heb je ze de hele dag ter beschikking, ook 's avonds. Sint-Truiden, de “hoofdstad van Haspengouw” is slechts 3 km van je verblijf, gemakkelijk bereikbaar met de auto, de fiets, te voet, of het openbaar vervoer (behalve 's zondags). Deze gezellige monumentenstad is gekend voor zijn Grote Markt, talrijke evenementen, fruit, wijn, brouwerijen, kunst en cultuur. Laat je betoveren door het glooiende landschap van Haspengouw, het Toscane van het noorden. Geniet hier van de rust, maak een wandel-, fiets- of vespatocht langs fruitbomen, wijnranken en kastelen. Van 's morgens vroeg kan je de vogels horen fluiten. In de afgesloten privétuin met fietsenstalling en luifel kun je tot rust komen na een wandeling, fietstocht, bezoek… Of geniet je liever van de sunshower in onze regendouches. In Brustem vind je op wandelafstand bakkers, supermarkt, restaurants, fietscafé, ijssalon, frituren, vishandel, fietshersteller, de Burcht, Clovisbron, DronePort, waterkerskwekerij, fruitboomgaarden… Sint-Truiden biedt: shoppen, zwemmen, wellness, Vespa, bierbrouwerijen, kunstmusea, cultuur, evenementen... Kortom, alles om je verblijf aangenaam te maken. De naburige steden Borgloon (9 km), Hasselt (20 km), Tongeren (20 km), Zoutleeuw (10 km) bieden een ruim aanbod in elk domein: kunst, mode, antiek, historiek, natuurdomeinen, bierbrouwerijen, wijngaarden, sport, zwembad, wellness, gastronomie, festiviteiten, enz. We ontwikkelden of verkenden reeds een aantal wandel- en fietsroutes voor jullie. Onze langste wandeltocht leidt jullie langs een 16 km auto- en fietsluw parcours met prachtige vergezichten, volledig toegankelijk voor kinderwagens. De GR128 variant en de streek-GR Haspengouw passeren op minder dan 300 m. We liggen onmiddellijk aan het fietsroutenetwerk tussen knooppunten 168 en 169. Uiteraard zullen we jullie bijstaan bij het ontwerpen van aangepaste routes. Elk seizoen biedt haar eigen troeven. In de lente (maart-april) kleuren de fruitbomen wit en roze van de bloesems. Van maart tot november worden al die aardbeien, kersen, bessen, frambozen, druiven, pruimen, appels, peren, kiwi's, noten, vijgen, granen, maïs, (suiker)bieten, groenten, enz geoogst. De herfstkleuren tooien de bomen met een prachtig kleurenpalet. Het winterlandschap heeft een rustgevende invloed. Boek onze woningen apart of samen, onze voorwaarden zie www.aanhetsingelhof.be
Waar je verblijft

Aan het Singelhof - Bellefleur/Mirabelle
Singelstraat 22-24
3800
Sint-Truiden
(Brustem)
Hoe neem ik contact op?
Wat heeft dit logies te bieden?
Faciliteiten
- Free Wifi
- Parking
Met 2 of met het hele gezin kan je bij ons logeren. Ook de grootouders, zussen/broers met hun gezinnen, kunnen bij ons terecht. Wij hebben plaats voor max. 16 volwassenen. Babybed en babystoel aanwezig.
Speeltuinen, PlopsAqua en Lago bloesemzwembad
Welkom in ons fietsvriendelijk logies met fietsenstalling gelegen aan het fietsroutenetwerk tussen knooppunten 168 en 169.
Wij verhuren elektrische fietsen.
We hebben eigen wandelroutes. De GR-128 komt op minder dan 200 m voorbij.
Welkom in ons fietsvriendelijk logies met fietsenstalling gelegen aan het fietsroutenetwerk tussen knooppunten 168 en 169.
Wij verhuren elektrische fietsen.
We hebben eigen wandelroutes. De GR-128 komt op minder dan 200 m voorbij.
Groepen tot max. 16 vrienden kunnen samen aan tafel in de ruime, huiselijke living.
Beide woningen geven uit op de tuin met gezellig overdekt terras.
Zeer geschikt voor verjaardagen, vrijgezellenweekend, die unieke beleving.
Fietsen, Vespa, Geitje
Capaciteit van het logies
-
1 accommodatie voor 7 personen
- 2 kamers voor 2 personen
- 1 kamer voor 3 personen
-
2 badkamers
-
1 accommodatie voor 9 personen
- 2 kamers voor 2 personen
- 1 kamer voor 5 personen
-
2 badkamers
Totaal aantal personen in de accommodatie(s): 16
Reviews
5/5 - 6 beoordelingen
De score zegt genoeg , het was één van de beste verblijfplaatsen die we hadden in de 25 jaar dat we op weekend trekken met onze wandelploeg
Zeer vriendelijke ontvangst, leuk verblijf! Aanrader!
Praktische informatie
Check-in: 16:00 - 22:00
Check-out: 09:00 - 10:00
Vraag de voorwaarden na bij de logiesuitbater.
Vraag de annulatievoorwaarden na bij de logiesuitbater.
Vraag de kortingen, toeslagen, seizoenen, extra's, ... na bij de logiesuitbater.